Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zdecydowaliśmy się zmodyfikować interfejs użytkownika dostępny po zalogowaniu na Konto. Informacje zostały pogrupowane w zakładki dzięki czemu mogą Państwo w bardziej intuicyjny sposób korzystać ze swojego konta. Poniżej przedstawiamy krótki opis każdej z zakładek.

Na zakładce Informacje znajdą Państwo podstawowe dane dotyczące swojego konta oraz informacje o ilości wykonanych zapytań w danym miesiącu rozliczeniowym. Zakładka Szczegóły planu umożliwia zapoznanie się z funkcjonalnościami dostępnymi w poszczególnych planach oraz daje możliwość zmiany planu na inny. Zmiana planu realizowana jest z początkiem następnego miesiąca. Zakładka Klucze API umożliwia zarządzanie wygenerowanymi kluczami i identyfikatorami dostępowymi. Na zakładce Zapytania mają Państwo dostęp do szczegółowych danych bilingowych. Po wybraniu zakresu dat możliwe jest wyświetlenie wszystkich wygenerowanych w zadanym okresie zapytań. Kolejna zakładka Statystyki dostępna jest tylko dla użytkowników posiadających wykupiony plan Profesjonalny lub Indywidualny. Na zakładce wyświetlane są dzienne statystyki pogrupowane według rodzaju zapytań. Na zakładce Faktury mają Państwo możliwość pobrać wygenerowane dla Państwa konta dokumenty fiskalne. Ostatnia zakładka, jak sama nazwa wskazuje służy do zmiany hasła dostępowego.

Zmiana układu graficznego interfejsu związana jest również z planowanym uruchomieniem usługi automatycznego monitorowania numerów NIP w rejestrze VAT oraz systemie VIES. Dla osób posiadających wykupiony co najmniej plan, Biznes będzie udostępniona dedykowana zakładka Monitorowanie NIP, z wykorzystaniem której będą mogli Państwo zarządzać numerami NIP oraz pobierać wyniki wykonanych dla Państwa sprawdzeń.

pl_PLPolski