Szanowni Państwo,

W związku z sygnalizowanymi problemami wielu firm z praktycznie każdej branży, związanych z ograniczeniem działalności spowodowanej pandemią koronawirusa, firma NETCAT Systemy Informatyczne podjęła decyzję o przełączeniu kont wszystkich swoich klientów korzystających z usług serwisu nip24.pl w konta typu pre-paid.

Powyższa decyzja dotyczy klientów korzystających z usług serwisu nip24.pl na podstawie akceptacji regulaminu i ma na celu zagwarantowanie naszym klientom zwiększenie kontroli nad ponoszonymi wydatkami oraz uniknięcie wpadania w spiralę zadłużenia. Jednocześnie informujemy, że konta klientów, którzy mają aktywny plan Indywidualny lub posiadają podpisaną umowę pozostaną w trybie post-paid.

Operacja przełączenia kont w tryb pre-paid będzie realizowana od godziny 1:00 w nocy w dniu 01.04.2020r.

Tak jak to miało miejsce do tej pory, tak i teraz, jakość świadczonych przez serwis nip24.pl usług cały czas będzie dla nas najwyższym priorytetem. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się przetrwać ten trudny dla każdej firmy czas, a wprowadzone zmiany nie wpłyną na nasze relacje biznesowe.

Wszystkie niezbędne informacje dotyczące przełączenia kont, mogą Państwo uzyskać telefonując pod numer Biura Obsługi Klienta 222-199-199 lub wysyłając wiadomość na adres kontakt@nip24.pl

Z poważaniem

Zespół nip24.pl

Kategorie: Aktualności

pl_PLPolski