Krajowy System e-Faktur (KSeF)
nowa biblioteka integracyjna dla PHP

KSeF biblioteka PHP

Oprócz interfejsu REST API o udostępnieniu którego informowaliśmy w poprzednim wpisie (KSeF REST API nowe funkcjonalności w nip24.pl), przygotowaliśmy  bibliotekę dla języka PHP, która umożliwia integrację z naszym interfejsem KSeF REST API. Jest ona dostępna już do pobrania bezpośrednio z naszej strony: https://nip24.pl/download/ksef-php/

Pracujemy cały czas, aby w najbliższym czasie udostępnić Państwu zestaw bibliotek dla pozostałych najpopularniejszych języków programowania, czyli: Java oraz .NET, które będą realizowały funkcjonalności REST API.

Oczywiście dla potrzeb przeprowadzenia sprawnej integracji przygotowaliśmy również szczegółową Dokumentację Techniczną wraz z opisem procesów biznesowych, w ramach których opisane zostało wykorzystanie poszczególnych operacji. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym opisem i diagramami.

Dodatkowo w udostępnionym pliku archiwum ZIP zawarty jest plik example.php, który po uruchomieniu na serwerze PHP umożliwia uruchomienia formularza ze wszystkimi obsługiwanymi operacjami:

ksef server php

    O wszystkich postępach w udostępnianiu kolejnych funkcjonalności i narzędzi będziemy Państwa informować na bieżąco.

    Zespół nip24.pl

    pl_PLPolski